
One Piece - OP10 - Booster Pack - Royal Bloodline
| Manufacturer | BANDAI |
| Game | One Piece |
| Set | OP-10 |
| Product | ENG: Royal Bloodline JPN: 王族の血統 |
| Language | Japanese |
| Item Dimensions | 40cm x 30cm x 15 cm |
| Release Date | 30 NOVEMBER 2024 |
| Set Contents |
☑ 1 case= 12 boxes; ☑ 1 box = 24 packs; 1 pack = 6 cards |
| Number of card types | 125 + 1 types |
| Card List | Click here |
| Rarity |
Special cards: 6 types
Leader cards: 6 types Secret Rare: 2 types Super Rare: 10 types Rare: 26 types Uncommon: 30 types Common: 45 types Don!! Card: 1 type |
| Manufacturer | BANDAI |
| Game | One Piece |
| Set | OP-10 |
| Product | ENG: Royal Bloodline JPN: 王族の血統 |
| Language | Japanese |
| Item Dimensions | 40cm x 30cm x 15 cm |
| Release Date | 30 NOVEMBER 2024 |
| Set Contents |
☑ 1 case= 12 boxes; ☑ 1 box = 24 packs; 1 pack = 6 cards |
| Number of card types | 125 + 1 types |
| Card List | Click here |
| Rarity |
Special cards: 6 types
Leader cards: 6 types Secret Rare: 2 types Super Rare: 10 types Rare: 26 types Uncommon: 30 types Common: 45 types Don!! Card: 1 type |
Description
| Manufacturer | BANDAI |
| Game | One Piece |
| Set | OP-10 |
| Product | ENG: Royal Bloodline JPN: 王族の血統 |
| Language | Japanese |
| Item Dimensions | 40cm x 30cm x 15 cm |
| Release Date | 30 NOVEMBER 2024 |
| Set Contents |
☑ 1 case= 12 boxes; ☑ 1 box = 24 packs; 1 pack = 6 cards |
| Number of card types | 125 + 1 types |
| Card List | Click here |
| Rarity |
Special cards: 6 types
Leader cards: 6 types Secret Rare: 2 types Super Rare: 10 types Rare: 26 types Uncommon: 30 types Common: 45 types Don!! Card: 1 type |













