
sv5K & sv5M - Pokemon TCG - Booster Pack - Scarlet & Violet - Wild Force & Cyber Judge
| Manufacturer | The Pokemon Company |
| Brand | Pokemon |
| Collection | Scarlet & Violet |
| Set | sv5k & sv5m |
| Product Type | Expansion Pack |
| Product Name |
Wild Force & Cyber Judge |
| Language | Japanese |
| Item Dimensions | W137 x D140 x H36 mm |
| Release Date | 26 JANUARY 2024 |
| Set Contents |
1 case = 12 boxes; *1 box = 30 packs; 1 pack = 5 cards *This product is sold in a box |
| Number of card types |
sv5K: 71 types + ???; sv5M: 71 types + ??? *Cards are randomly included. |
| Card List |
sv5K: Click here sv5M: Click here |
| Manufacturer | The Pokemon Company |
| Brand | Pokemon |
| Collection | Scarlet & Violet |
| Set | sv5k & sv5m |
| Product Type | Expansion Pack |
| Product Name |
Wild Force & Cyber Judge |
| Language | Japanese |
| Item Dimensions | W137 x D140 x H36 mm |
| Release Date | 26 JANUARY 2024 |
| Set Contents |
1 case = 12 boxes; *1 box = 30 packs; 1 pack = 5 cards *This product is sold in a box |
| Number of card types |
sv5K: 71 types + ???; sv5M: 71 types + ??? *Cards are randomly included. |
| Card List |
sv5K: Click here sv5M: Click here |
Description
| Manufacturer | The Pokemon Company |
| Brand | Pokemon |
| Collection | Scarlet & Violet |
| Set | sv5k & sv5m |
| Product Type | Expansion Pack |
| Product Name |
Wild Force & Cyber Judge |
| Language | Japanese |
| Item Dimensions | W137 x D140 x H36 mm |
| Release Date | 26 JANUARY 2024 |
| Set Contents |
1 case = 12 boxes; *1 box = 30 packs; 1 pack = 5 cards *This product is sold in a box |
| Number of card types |
sv5K: 71 types + ???; sv5M: 71 types + ??? *Cards are randomly included. |
| Card List |
sv5K: Click here sv5M: Click here |











