
1 / 4
sv4a - Pokemon TCG - Booster Case - Scarlet & Violet - High Class Pack Shiny Treasure ex
Introducing the first high-class pack in the Scarlet & Violet series!
Product description
| Brand | Pokemon |
| Set | sv4a |
| Collection | Scarlet & Violet |
| Product | High Class Pack Shiny Treasure ex BOX |
| Manufacturer | The Pokemon Company |
| Language | Japanese |
| Item Dimensions | 74 x 139 x 43 mm |
| Release Date | 1 DECEMBER 2023 |
| Set Contents |
*1 case = 20 boxes;
1 box = 10 packs; 1 pack = 10 cards
*Available for buying
|
| Number of card types |
The set will have 190 types +??? Randomly enclosed.
Not all in one box. |
| Card List |
Click here
|
| Rarity |
|
*Orders cannot be cancelled
*All shipment will be made from UK
(C)2023 Pokemon (C)1995-2023 Nintendo/Creatures Inc./GAME FREAK inc.
Introducing the first high-class pack in the Scarlet & Violet series!
Product description
| Brand | Pokemon |
| Set | sv4a |
| Collection | Scarlet & Violet |
| Product | High Class Pack Shiny Treasure ex BOX |
| Manufacturer | The Pokemon Company |
| Language | Japanese |
| Item Dimensions | 74 x 139 x 43 mm |
| Release Date | 1 DECEMBER 2023 |
| Set Contents |
*1 case = 20 boxes;
1 box = 10 packs; 1 pack = 10 cards
*Available for buying
|
| Number of card types |
The set will have 190 types +??? Randomly enclosed.
Not all in one box. |
| Card List |
Click here
|
| Rarity |
|
*Orders cannot be cancelled
*All shipment will be made from UK
(C)2023 Pokemon (C)1995-2023 Nintendo/Creatures Inc./GAME FREAK inc.
$1,521.95
sv4a - Pokemon TCG - Booster Case - Scarlet & Violet - High Class Pack Shiny Treasure ex—
$1,521.95
Description
Introducing the first high-class pack in the Scarlet & Violet series!
Product description
| Brand | Pokemon |
| Set | sv4a |
| Collection | Scarlet & Violet |
| Product | High Class Pack Shiny Treasure ex BOX |
| Manufacturer | The Pokemon Company |
| Language | Japanese |
| Item Dimensions | 74 x 139 x 43 mm |
| Release Date | 1 DECEMBER 2023 |
| Set Contents |
*1 case = 20 boxes;
1 box = 10 packs; 1 pack = 10 cards
*Available for buying
|
| Number of card types |
The set will have 190 types +??? Randomly enclosed.
Not all in one box. |
| Card List |
Click here
|
| Rarity |
|
*Orders cannot be cancelled
*All shipment will be made from UK
(C)2023 Pokemon (C)1995-2023 Nintendo/Creatures Inc./GAME FREAK inc.



















