
One Piece - OP06 - Booster Case - Twin Champions
Product description
| Game | One Piece |
| Set | OP-06 |
| Product | Flanked By Legends / Twin Champions / Conqueror of Twins |
| Manufacturer | BANDAI |
| Language | Japanese |
| Item Dimensions | 40cm x 30cm x 15 cm |
| Release Date | 25 NOVEMBER 2023 |
| Set Contents |
*1 case= 12 boxes;
1 box = 24 packs;
1 pack = 6 cards |
| Number of card types | 126 types in total |
| Card List | Click here |
| Rarity |
Leader: 6 types;
Common: 45 types;
Uncommon: 30 types;
Rare: 26 types
Super rare: 10 types;
Secret rare: 2 types;
Special card: 6 types;
Don!! card: 1 type;
*There are 5 types of parallel illustration cards .
|
*Cards are randomly enclosed.
*Photos and actual products may differ slightly.
*Product specifications are subject to change.
*Orders cannot be cancelled
*All shipment will be made from UK
(C) Eichiro Oda, Shueisha, (C) Eichiro Oda, Shueisha, Fuji TV, Toei Animation
Product description
| Game | One Piece |
| Set | OP-06 |
| Product | Flanked By Legends / Twin Champions / Conqueror of Twins |
| Manufacturer | BANDAI |
| Language | Japanese |
| Item Dimensions | 40cm x 30cm x 15 cm |
| Release Date | 25 NOVEMBER 2023 |
| Set Contents |
*1 case= 12 boxes;
1 box = 24 packs;
1 pack = 6 cards |
| Number of card types | 126 types in total |
| Card List | Click here |
| Rarity |
Leader: 6 types;
Common: 45 types;
Uncommon: 30 types;
Rare: 26 types
Super rare: 10 types;
Secret rare: 2 types;
Special card: 6 types;
Don!! card: 1 type;
*There are 5 types of parallel illustration cards .
|
*Cards are randomly enclosed.
*Photos and actual products may differ slightly.
*Product specifications are subject to change.
*Orders cannot be cancelled
*All shipment will be made from UK
(C) Eichiro Oda, Shueisha, (C) Eichiro Oda, Shueisha, Fuji TV, Toei Animation
$1,059.93
One Piece - OP06 - Booster Case - Twin Champions—
$1,059.93
Description
Product description
| Game | One Piece |
| Set | OP-06 |
| Product | Flanked By Legends / Twin Champions / Conqueror of Twins |
| Manufacturer | BANDAI |
| Language | Japanese |
| Item Dimensions | 40cm x 30cm x 15 cm |
| Release Date | 25 NOVEMBER 2023 |
| Set Contents |
*1 case= 12 boxes;
1 box = 24 packs;
1 pack = 6 cards |
| Number of card types | 126 types in total |
| Card List | Click here |
| Rarity |
Leader: 6 types;
Common: 45 types;
Uncommon: 30 types;
Rare: 26 types
Super rare: 10 types;
Secret rare: 2 types;
Special card: 6 types;
Don!! card: 1 type;
*There are 5 types of parallel illustration cards .
|
*Cards are randomly enclosed.
*Photos and actual products may differ slightly.
*Product specifications are subject to change.
*Orders cannot be cancelled
*All shipment will be made from UK
(C) Eichiro Oda, Shueisha, (C) Eichiro Oda, Shueisha, Fuji TV, Toei Animation




















