
1 / 2
Weiss Schwarz - Premium Booster Box - Hololive Production Summer Collection (Japanese)
| Manufacturer | ブシロード(BUSHIROAD) |
| Brand | Weiβ Schwarz |
| Collection | Hololive Production |
| Product Type | Premium Booster |
| Product Name | Hololive Production Summer Collection |
| Language | Japanese |
| Item Dimensions | W75 x D145 x H40 mm |
| Release Date | 22 MARCH 2024 |
| Set Contents |
1 caes = 30 boxes;
* 1 box = 6 packs; 1 pack = 4 cards *This product is sold in a box. |
| Number of card types |
Approximately 50 normal types + approximately 100 foil-stamped cards (planned)
*Cards are randomly included |
| Card List | Click here |
| Rarity(tentative) |
N (Normal)
HLP (Hololive Parallel) SP (Special) |
| Manufacturer | ブシロード(BUSHIROAD) |
| Brand | Weiβ Schwarz |
| Collection | Hololive Production |
| Product Type | Premium Booster |
| Product Name | Hololive Production Summer Collection |
| Language | Japanese |
| Item Dimensions | W75 x D145 x H40 mm |
| Release Date | 22 MARCH 2024 |
| Set Contents |
1 caes = 30 boxes;
* 1 box = 6 packs; 1 pack = 4 cards *This product is sold in a box. |
| Number of card types |
Approximately 50 normal types + approximately 100 foil-stamped cards (planned)
*Cards are randomly included |
| Card List | Click here |
| Rarity(tentative) |
N (Normal)
HLP (Hololive Parallel) SP (Special) |
$14.27
Original: $40.77
-65%Weiss Schwarz - Premium Booster Box - Hololive Production Summer Collection (Japanese)—
$40.77
$14.27Description
| Manufacturer | ブシロード(BUSHIROAD) |
| Brand | Weiβ Schwarz |
| Collection | Hololive Production |
| Product Type | Premium Booster |
| Product Name | Hololive Production Summer Collection |
| Language | Japanese |
| Item Dimensions | W75 x D145 x H40 mm |
| Release Date | 22 MARCH 2024 |
| Set Contents |
1 caes = 30 boxes;
* 1 box = 6 packs; 1 pack = 4 cards *This product is sold in a box. |
| Number of card types |
Approximately 50 normal types + approximately 100 foil-stamped cards (planned)
*Cards are randomly included |
| Card List | Click here |
| Rarity(tentative) |
N (Normal)
HLP (Hololive Parallel) SP (Special) |























