
1 / 4
sv8 - Pokemon TCG - Booster Box - Scarlet & Violet - Super Electric Breaker (Japanese)
| Manufacturer | The Pokemon Company |
| Brand | Pokemon |
| Collection | Scarlet & Violet |
| Set | sv8 |
| Product Type | Enhancement Expansion Pack |
| Product Name | Super Electric Breaker |
| Language | Japanese |
| Item Dimensions | W137 x D140 x H36 mm |
| Release Date | 18 OCTOBER 2024 |
| Set Contents |
1 case = 12 boxes;
☑ 1 box = 30 packs; 1 pack = 5 cards
☑ This product is sold in a box. |
| Number of card types | 106 types + ??? *Cards are randomly included. |
| Card List |
Click here
|
| Manufacturer | The Pokemon Company |
| Brand | Pokemon |
| Collection | Scarlet & Violet |
| Set | sv8 |
| Product Type | Enhancement Expansion Pack |
| Product Name | Super Electric Breaker |
| Language | Japanese |
| Item Dimensions | W137 x D140 x H36 mm |
| Release Date | 18 OCTOBER 2024 |
| Set Contents |
1 case = 12 boxes;
☑ 1 box = 30 packs; 1 pack = 5 cards
☑ This product is sold in a box. |
| Number of card types | 106 types + ??? *Cards are randomly included. |
| Card List |
Click here
|
Select Sealed
From $337.00
sv8 - Pokemon TCG - Booster Box - Scarlet & Violet - Super Electric Breaker (Japanese)—
$337.00
Description
| Manufacturer | The Pokemon Company |
| Brand | Pokemon |
| Collection | Scarlet & Violet |
| Set | sv8 |
| Product Type | Enhancement Expansion Pack |
| Product Name | Super Electric Breaker |
| Language | Japanese |
| Item Dimensions | W137 x D140 x H36 mm |
| Release Date | 18 OCTOBER 2024 |
| Set Contents |
1 case = 12 boxes;
☑ 1 box = 30 packs; 1 pack = 5 cards
☑ This product is sold in a box. |
| Number of card types | 106 types + ??? *Cards are randomly included. |
| Card List |
Click here
|























