
sv7a - Pokemon TCG - Booster Box - Scarlet & Violet - Paradise Dragona (Japanese)
| Manufacturer | The Pokemon Company |
| Brand | Pokemon |
| Collection | Scarlet & Violet |
| Set | sv7a |
|
Product Type |
Enhancement Expansion Pack |
| Product Name | Paradise Dragona |
| Language | Japanese |
| Item Dimensions | W137 x D140 x H36 mm |
| Release Date | 13 SEPTEMBER 2024 |
| Set Contents |
1 case = 12 boxes;
*1 box = 30 packs; 1 pack = 5 cards
*This product is sold in a box. |
| Number of card types | 64 types + ??? *Cards are randomly included. |
| Card List |
Click here
|
| Manufacturer | The Pokemon Company |
| Brand | Pokemon |
| Collection | Scarlet & Violet |
| Set | sv7a |
|
Product Type |
Enhancement Expansion Pack |
| Product Name | Paradise Dragona |
| Language | Japanese |
| Item Dimensions | W137 x D140 x H36 mm |
| Release Date | 13 SEPTEMBER 2024 |
| Set Contents |
1 case = 12 boxes;
*1 box = 30 packs; 1 pack = 5 cards
*This product is sold in a box. |
| Number of card types | 64 types + ??? *Cards are randomly included. |
| Card List |
Click here
|
Original: $104.63
-65%$104.63
$36.62Description
| Manufacturer | The Pokemon Company |
| Brand | Pokemon |
| Collection | Scarlet & Violet |
| Set | sv7a |
|
Product Type |
Enhancement Expansion Pack |
| Product Name | Paradise Dragona |
| Language | Japanese |
| Item Dimensions | W137 x D140 x H36 mm |
| Release Date | 13 SEPTEMBER 2024 |
| Set Contents |
1 case = 12 boxes;
*1 box = 30 packs; 1 pack = 5 cards
*This product is sold in a box. |
| Number of card types | 64 types + ??? *Cards are randomly included. |
| Card List |
Click here
|























