
1 / 4
sv6a - Pokemon TCG - Booster Box - Scarlet & Violet - Night Wanderer (Japanese)
| Manufacturer | The Pokemon Company |
| Brand | Pokemon |
| Set | sv6a |
| Product Type | Enhancement Expansion Pack |
| Product Name | Night Wanderer |
| Language | Japanese |
| Item Dimensions | W137 x D140 x H36 mm |
| Release Date | 28 JULY 2024 |
| Set Contents |
1 case = 12 boxes;
*1 box = 30 packs; 1 pack = 5 cards
*This product is sold in a box. |
| Number of card types | 66 types + ??? *Cards are randomly included. |
| Card List |
Click here
|
| Manufacturer | The Pokemon Company |
| Brand | Pokemon |
| Set | sv6a |
| Product Type | Enhancement Expansion Pack |
| Product Name | Night Wanderer |
| Language | Japanese |
| Item Dimensions | W137 x D140 x H36 mm |
| Release Date | 28 JULY 2024 |
| Set Contents |
1 case = 12 boxes;
*1 box = 30 packs; 1 pack = 5 cards
*This product is sold in a box. |
| Number of card types | 66 types + ??? *Cards are randomly included. |
| Card List |
Click here
|
Select Sealed
From $30.92
Original: $88.33
-65%sv6a - Pokemon TCG - Booster Box - Scarlet & Violet - Night Wanderer (Japanese)—
$88.33
$30.92Description
| Manufacturer | The Pokemon Company |
| Brand | Pokemon |
| Set | sv6a |
| Product Type | Enhancement Expansion Pack |
| Product Name | Night Wanderer |
| Language | Japanese |
| Item Dimensions | W137 x D140 x H36 mm |
| Release Date | 28 JULY 2024 |
| Set Contents |
1 case = 12 boxes;
*1 box = 30 packs; 1 pack = 5 cards
*This product is sold in a box. |
| Number of card types | 66 types + ??? *Cards are randomly included. |
| Card List |
Click here
|























