
sv3 F - Pokemon TCG - Booster Box - Scarlet & Violet - Ruler of the Black Flame
| Manufacturer | The Pokemon Company |
| Game | Pokemon |
| Collection | Scarlet & Violet |
| Set | sv3 F |
| Product Type | Enhancement Expansion Pack |
| Product Name | Ruler of the Black Flame |
| Language | Traditional Chinese |
| Item Dimensions | W137 x L140 x H36 mm |
| Release Date | 11 AUGUST 2023 |
| Set Contents | 1 case = 12 boxes; ☑ 1 box = 30 packs; 1 pack = 5 cards ☑ This product is sold in a box. |
| Number of card types | 138 + ??? types |
| Card List | Click here |
| Manufacturer | The Pokemon Company |
| Game | Pokemon |
| Collection | Scarlet & Violet |
| Set | sv3 F |
| Product Type | Enhancement Expansion Pack |
| Product Name | Ruler of the Black Flame |
| Language | Traditional Chinese |
| Item Dimensions | W137 x L140 x H36 mm |
| Release Date | 11 AUGUST 2023 |
| Set Contents | 1 case = 12 boxes; ☑ 1 box = 30 packs; 1 pack = 5 cards ☑ This product is sold in a box. |
| Number of card types | 138 + ??? types |
| Card List | Click here |
$47.56
sv3 F - Pokemon TCG - Booster Box - Scarlet & Violet - Ruler of the Black Flame—
$47.56
Description
| Manufacturer | The Pokemon Company |
| Game | Pokemon |
| Collection | Scarlet & Violet |
| Set | sv3 F |
| Product Type | Enhancement Expansion Pack |
| Product Name | Ruler of the Black Flame |
| Language | Traditional Chinese |
| Item Dimensions | W137 x L140 x H36 mm |
| Release Date | 11 AUGUST 2023 |
| Set Contents | 1 case = 12 boxes; ☑ 1 box = 30 packs; 1 pack = 5 cards ☑ This product is sold in a box. |
| Number of card types | 138 + ??? types |
| Card List | Click here |























