
sv3 - Pokemon TCG - Booster Box - Scarlet & Violet - Ruler of the Black Flame (Japanese)
| Manufacturer | The Pokemon Company |
| Brand | ポケモン(Pokémon) |
| Collection | Scarlet & Violet |
| Set | sv3 |
| Product Type | Expansion Pack |
| Product Name | Ruler of the Black Flame / Black Flame Ruler |
| Manufacturer | The Pokémon Company |
| Language | Japanese |
| Item Dimensions | W137 x D140 x H36 mm |
| Release Date | 28 JULY 2023 |
| Set Contents |
1 case = 12 boxes;
*1 box = 30 packs; 1 pack = 5 cards *This product is sold in a box. |
| Number of card types | 108 types + ??? *Cards are randomly included. |
| Card List |
Click here
|
| Manufacturer | The Pokemon Company |
| Brand | ポケモン(Pokémon) |
| Collection | Scarlet & Violet |
| Set | sv3 |
| Product Type | Expansion Pack |
| Product Name | Ruler of the Black Flame / Black Flame Ruler |
| Manufacturer | The Pokémon Company |
| Language | Japanese |
| Item Dimensions | W137 x D140 x H36 mm |
| Release Date | 28 JULY 2023 |
| Set Contents |
1 case = 12 boxes;
*1 box = 30 packs; 1 pack = 5 cards *This product is sold in a box. |
| Number of card types | 108 types + ??? *Cards are randomly included. |
| Card List |
Click here
|
Original: $125.02
-65%$125.02
$43.76Description
| Manufacturer | The Pokemon Company |
| Brand | ポケモン(Pokémon) |
| Collection | Scarlet & Violet |
| Set | sv3 |
| Product Type | Expansion Pack |
| Product Name | Ruler of the Black Flame / Black Flame Ruler |
| Manufacturer | The Pokémon Company |
| Language | Japanese |
| Item Dimensions | W137 x D140 x H36 mm |
| Release Date | 28 JULY 2023 |
| Set Contents |
1 case = 12 boxes;
*1 box = 30 packs; 1 pack = 5 cards *This product is sold in a box. |
| Number of card types | 108 types + ??? *Cards are randomly included. |
| Card List |
Click here
|























