
sv2A F - Pokemon TCG - Booster Box - Scarlet & Violet - Pokemon Card 151
| Manufacturer | The Pokemon Company |
| Brand | ポケモン(Pokemon) |
| Collection | Scarlet & Violet |
| Set | sv2A F |
| Product Type | Enhanced Expansion Pack |
| Product Name | Pokemon Card 151 |
| Language | Traditional Chinese |
| Item Dimensions | W137 x D140 x H36 mm |
| Release Date | 30 JUNE 2023 |
| Set Contents |
1 case = 12 boxes;
*1 box = 20 packs; 1 pack = 7 cards *This product is sold in a box. |
| Card List |
Click here
|
| Manufacturer | The Pokemon Company |
| Brand | ポケモン(Pokemon) |
| Collection | Scarlet & Violet |
| Set | sv2A F |
| Product Type | Enhanced Expansion Pack |
| Product Name | Pokemon Card 151 |
| Language | Traditional Chinese |
| Item Dimensions | W137 x D140 x H36 mm |
| Release Date | 30 JUNE 2023 |
| Set Contents |
1 case = 12 boxes;
*1 box = 20 packs; 1 pack = 7 cards *This product is sold in a box. |
| Card List |
Click here
|
Original: $101.92
-65%$101.92
$35.67Description
| Manufacturer | The Pokemon Company |
| Brand | ポケモン(Pokemon) |
| Collection | Scarlet & Violet |
| Set | sv2A F |
| Product Type | Enhanced Expansion Pack |
| Product Name | Pokemon Card 151 |
| Language | Traditional Chinese |
| Item Dimensions | W137 x D140 x H36 mm |
| Release Date | 30 JUNE 2023 |
| Set Contents |
1 case = 12 boxes;
*1 box = 20 packs; 1 pack = 7 cards *This product is sold in a box. |
| Card List |
Click here
|























